SÜRÜŞ KEYFİNİZ GARANTİ ALTINDA.

GARANTİ+ PAKETLERİNDE İNDİRİM ZAMANI.

KAMPANYA SÜRÜŞ KEYFİNİZ GARANTİ ALTINDA.

SÜRÜŞ KEYFİNİZ GARANTİ ALTINDA.

GARANTİ+ PAKETLERİNDE İNDİRİM ZAMANI.

Garanti+ uzatılmış garanti paketleri keyif dolu yolculuklarınızı uzatıyor, tercih edeceğiniz Garanti+ paketi %30 indirim avantajıyla sizi bekliyor. 36 Ay ve 80.000 km sınırını doldurmamış BMW otomobilleri için, tüm paketlerde (+1, +2 ve +3 yıl) geçerli olan %30 indirim avantajından* yararlanmak veya bilgi almak için servis randevu talebinizi bize iletin, sizi arayalım.


SERVİS RANDEVU FORMU.

Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkında aydınlatma metnini buradan inceleyebilirsiniz.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Rıza Metni

Tercihiniz uyarınca bizimle paylaştığınız kişisel verilerinizi, sizi daha iyi tanıyabilmek ve size özel fırsatlar sunmak için işliyor olacağız. Örneğin, eğitim durumunuz, mesleğiniz, ilgi alanlarınız uyarınca size özel fırsatlar tasarlamamızı ve sunmamızı isterseniz bu bilgilerinizi işliyor ve size özel fırsat/hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Bizimle bu kapsamdaki kişisel verilerinizi paylaşmak zorunda olmadığınızın belirtmek isteriz.
Kişisel verilerinizi aşağıda belirtilen kapsamda işleyebilmemiz için rıza vermek isterseniz kutucuğu işaretleyebilirsiniz.

- İşlenmesi İstenen Kişisel Veriler: Ürün/hizmetlerimize ilişkin tercih, beğeni ve kullanım alışkanlıklarınız ile ilgi alanlarınız; sizinle olan ilişkimiz kapsamında sağladığınız müşteri işlem bilgileriniz; satın alınan ürün, hizmet süreçlerinde veya anket ve kampanyalarımızda sağladığınız pazarlama bilgileriniz; mesleğiniz; medeni durumunuz, eğitim durumunuz; kimlik ve iletişim bilgileriniz, bize sağladığınız kişisel verilerinizin analizi sonucunda elde edilen verileriniz.

- Verilerin İşlenme Amaçları: Ürün/hizmetlerimize dair deneyiminizi geliştirmek ve kişiselleştirmek; profilleme, segmentasyon ve pazarlama analizleri süreçlerini yürütmek; müşterilerimizin ihtiyaç, tercih ve ilgi alanlarını anlamak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına, tercihlerine ve ilgi alanlarına uygun ürün/hizmetleri sunmak; pazarlama stratejilerimizi belirlemek ve pazarlama faaliyetlerimizin etkinliğini ölçmek.

- Verilerin Faaliyet Kapsamında Aktarılacağı Taraflar: Yukarıdaki aynı amaçları gerçekleştirebilmek için destek ve hizmet aldığımız tedarikçiler, iş ortaklarımız, grup şirketlerimiz ve üreticiler.Kişisel verilerinizi yukarıdaki Rıza Metninde belirtilen kapsamda işlememizi onaylıyor musunuz?


Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.'nin tanıtım ve kampanyalarından haberdar olmak için ileti almak ister misiniz?

(*) işareti olan alanlar zorunludur.

* 31.07.2021 tarihine kadar geçerli olacak kampanya sadece Borusan Otomotiv İthalat Dağıtım A.Ş’nin ithal ettiği BMW marka otomobiller için geçerli olup; BMW i modelleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Borusan Otomotiv kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

AYIN ÖZEL TEKLİFLERİ.

BMW Erenler Otomotiv güncel satış ve servis kampanyalarını keşfedin.

ERENLER OTOMOTİV.

Gaziantep BMW Yetkili Servisi

Merveşehir Mahallesi Şehit Ömer Halis Demir Bulvarı No:107 - Şehitkamil / Gaziantep

Servis : 0342 235 27 00
Fax : 0342 235 29 23
E-Posta (Satış) : erenler@erenleroto.com
Çalışma Saatleri

*BMW Yol Yardım Hattı'na haftanın 7 günü 24 saat 444 22 99'dan ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi alın